Os 3423 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 15.42 | ||||
Opava-Komárov | 15.46 | 15.46 | |||
Štítina | 15.49 | 15.50 | |||
Mokré Lazce | 15.52 | 15.52 | |||
Lhota u Opavy | 15.54 | 15.54 | |||
Háj ve Slezsku | 15.57 | 15.59 | |||
Jilešovice | 16.02 | 16.02 | |||
Děhylov | 16.05 | 16.08 | |||
Ostrava-Třebovice | 16.12 | 16.12 | |||
Ostrava-Svinov | 16.16 | 16.23 | |||
Ostrava-Vítkovice | 16.29 | 16.30 | |||
Ostrava-Kunčice | 16.34 | 16.37 | |||
Ostrava-Bartovice | 16.41 | 16.41 | |||
Šenov | 16.44 | 16.44 | |||
Havířov | 16.47 | 16.48 | |||
Havířov střed | 16.51 | 16.51 | |||
Havířov-Suchá | 16.53 | 16.53 | |||
Horní Suchá | 16.56 | 16.56 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 16.59 | 16.59 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 17.05 | 17.05 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 17.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci