Os 3421 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 14.42 | ||||
Opava-Komárov | 14.46 | 14.46 | |||
Štítina | 14.49 | 14.50 | |||
Mokré Lazce | 14.52 | 14.52 | |||
Lhota u Opavy | 14.54 | 14.54 | |||
Háj ve Slezsku | 14.57 | 14.58 | |||
Jilešovice | 15.01 | 15.01 | |||
Děhylov | 15.04 | 15.05 | |||
Ostrava-Třebovice | 15.09 | 15.09 | |||
Ostrava-Svinov | 15.12 | 15.22 | |||
Ostrava-Vítkovice | 15.29 | 15.30 | |||
Ostrava-Kunčice | 15.34 | 15.37 | |||
Ostrava-Bartovice | 15.41 | 15.41 | |||
Šenov | 15.44 | 15.44 | |||
Havířov | 15.47 | 15.48 | |||
Havířov střed | 15.51 | 15.51 | |||
Havířov-Suchá | 15.53 | 15.53 | |||
Horní Suchá | 15.56 | 15.56 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 15.59 | 15.59 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.05 | 16.05 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci