Os 3416 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.49 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 10.55 | 10.56 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 11.01 | 11.02 | |||
Horní Suchá | 11.04 | 11.05 | |||
Havířov-Suchá | 11.07 | 11.08 | |||
Havířov střed | 11.10 | 11.10 | |||
Havířov | 11.12 | 11.13 | |||
Šenov | 11.16 | 11.16 | |||
Ostrava-Bartovice | 11.19 | 11.19 | |||
Ostrava-Kunčice | 11.24 | 11.26 | |||
Ostrava-Vítkovice | 11.30 | 11.31 | |||
Ostrava-Svinov | 11.38 | 11.41 | |||
Ostrava-Třebovice | 11.44 | 11.45 | |||
Děhylov | 11.49 | 11.52 | |||
Jilešovice | 11.55 | 11.55 | |||
Háj ve Slezsku | 11.58 | 11.59 | |||
Lhota u Opavy | 12.02 | 12.02 | |||
Mokré Lazce | 12.03 | 12.03 | |||
Štítina | 12.05 | 12.06 | |||
Opava-Komárov | 12.09 | 12.10 | |||
Opava východ | 12.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci