Os 3412 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.49 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 8.55 | 8.56 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 9.01 | 9.02 | |||
Horní Suchá | 9.04 | 9.05 | |||
Havířov-Suchá | 9.07 | 9.08 | |||
Havířov střed | 9.10 | 9.10 | |||
Havířov | 9.12 | 9.13 | |||
Šenov | 9.16 | 9.16 | |||
Ostrava-Bartovice | 9.19 | 9.19 | |||
Ostrava-Kunčice | 9.24 | 9.26 | |||
Ostrava-Vítkovice | 9.30 | 9.31 | |||
Ostrava-Svinov | 9.38 | 9.41 | |||
Ostrava-Třebovice | 9.44 | 9.45 | |||
Děhylov | 9.49 | 9.52 | |||
Jilešovice | 9.55 | 9.55 | |||
Háj ve Slezsku | 9.58 | 9.59 | |||
Lhota u Opavy | 10.02 | 10.02 | |||
Mokré Lazce | 10.03 | 10.03 | |||
Štítina | 10.05 | 10.06 | |||
Opava-Komárov | 10.09 | 10.10 | |||
Opava východ | 10.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci