Os 3410 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7.49 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 7.55 | 7.56 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 8.01 | 8.02 | |||
Horní Suchá | 8.04 | 8.05 | |||
Havířov-Suchá | 8.07 | 8.08 | |||
Havířov střed | 8.10 | 8.10 | |||
Havířov | 8.12 | 8.13 | |||
Šenov | 8.16 | 8.16 | |||
Ostrava-Bartovice | 8.19 | 8.19 | |||
Ostrava-Kunčice | 8.24 | 8.26 | |||
Ostrava-Vítkovice | 8.30 | 8.31 | |||
Ostrava-Svinov | 8.38 | 8.41 | |||
Ostrava-Třebovice | 8.44 | 8.45 | |||
Děhylov | 8.49 | 8.50 | |||
Jilešovice | 8.53 | 8.53 | |||
Háj ve Slezsku | 8.56 | 8.59 | |||
Lhota u Opavy | 9.02 | 9.02 | |||
Mokré Lazce | 9.03 | 9.03 | |||
Štítina | 9.05 | 9.06 | |||
Opava-Komárov | 9.09 | 9.10 | |||
Opava východ | 9.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci