Os 3226 | |
Řazení vlaku: 460 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 12.13 | ||||
Jablůnka | 12.18 | 12.19 | |||
Bystřička | 12.23 | 12.24 | |||
Brňov | 12.27 | 12.27 | |||
Valašské Meziříčí | 12.31 | 12.32 | |||
Lhotka nad Bečvou | 12.36 | 12.36 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 12.43 | 12.44 | |||
Milotice nad Bečvou | 12.46 | 12.47 | |||
Špičky | 12.49 | 12.49 | |||
Černotín | 12.52 | 12.52 | |||
Teplice nad Bečvou | 12.54 | 12.55 | |||
Hranice na Moravě město | 12.57 | 12.57 | |||
Hranice na Moravě | 13.03 | 13.04 | |||
Drahotuše | 13.08 | 13.08 | |||
Lipník nad Bečvou | 13.14 | 13.15 | |||
Osek nad Bečvou | 13.18 | 13.18 | |||
Prosenice | 13.21 | 13.22 | |||
Přerov | 13.28 | 13.35 | |||
Rokytnice u Přerova | 13.40 | 13.40 | |||
Brodek u Přerova | 13.43 | 13.43 | |||
Grygov | 13.48 | 13.52 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 13.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci