Os 3143 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756/Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 15.55 | ||||
Kunčice pod Ondřejníkem | 16.03 | 16.04 | |||
Čeladná | 16.08 | 16.08 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 16.13 | 16.17 | |||
Pržno | 16.21 | 16.21 | |||
Baška | 16.25 | 16.25 | |||
Frýdek-Místek | 16.30 | 16.34 | |||
Lískovec u Frýdku | 16.38 | 16.39 | |||
Paskov | 16.44 | 16.46 | |||
Vratimov | 16.50 | 16.51 | |||
Ostrava-Kunčice | 16.54 | 16.56 | |||
Ostrava-Kunčičky | 16.59 | 16.59 | |||
Ostrava střed | 17.03 | 17.04 | |||
Ostrava-Stodolní | 17.05 | 17.05 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 17.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci