Os 3056 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 12.50 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 12.58 | 12.59 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 13.02 | 13.02 | ||
Ostrava-Svinov | 13.06 | 13.07 | |||
Polanka nad Odrou | x | 13.10 | 13.10 | ||
Jistebník | 13.14 | 13.14 | |||
Studénka | 13.19 | 13.20 | |||
Sedlnice | x | 13.26 | 13.26 | ||
Mošnov,Ostrava Airport | 13.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci