Os 2975 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.21 | ||||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 8.24 | 8.24 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 8.26 | 8.27 | |||
Třinec (Trzyniec) | 8.29 | 8.30 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 8.33 | 8.33 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 8.35 | 8.36 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 8.38 | 8.39 | |||
Hrádek (Gródek) | 8.42 | 8.42 | |||
Návsí (Nawsie) | 8.45 | 8.46 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 8.49 | 8.49 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 8.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci