Os 2960 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.31 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 5.37 | 5.37 | |||
Louky nad Olší | 5.39 | 5.39 | |||
Karviná hlavní nádraží | 5.50 | 5.51 | |||
Dětmarovice | 5.59 | 6.00 | |||
Dolní Lutyně | 6.03 | 6.04 | |||
Bohumín | 6.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci