Os 2954 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 22.14 | ||||
Hrádek (Gródek) | 22.16 | 22.17 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 22.20 | 22.21 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 22.23 | 22.24 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 22.26 | 22.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 22.29 | 22.29 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 22.32 | 22.32 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 22.34 | 22.34 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.36 | 22.38 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 22.44 | 22.44 | |||
Louky nad Olší | 22.47 | 22.47 | |||
Karviná hlavní nádraží | 22.58 | 22.59 | |||
Dětmarovice | 23.07 | 23.08 | |||
Dolní Lutyně | 23.11 | 23.11 | |||
Bohumín | 23.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci