Os 2945 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 15.31 | ||||
Bohumín | 15.39 | 15.40 | |||
Dolní Lutyně | 15.44 | 15.44 | |||
Dětmarovice | 15.48 | 15.49 | |||
Karviná hlavní nádraží | 15.57 | 15.58 | |||
Louky nad Olší | 16.09 | 16.09 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.12 | 16.12 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.17 | 16.19 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 16.22 | 16.22 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 16.24 | 16.25 | |||
Třinec (Trzyniec) | 16.27 | 16.28 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 16.31 | 16.31 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 16.33 | 16.34 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 16.36 | 16.37 | |||
Hrádek (Gródek) | 16.40 | 16.40 | |||
Návsí (Nawsie) | 16.43 | 16.44 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 16.47 | 16.47 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 16.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci