Os 2942 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 15.05 | ||||
Bocanovice (Boconowice) | 15.09 | 15.10 | |||
Návsí (Nawsie) | 15.13 | 15.14 | |||
Hrádek (Gródek) | 15.16 | 15.17 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 15.20 | 15.20 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 15.23 | 15.23 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 15.25 | 15.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 15.28 | 15.29 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 15.32 | 15.32 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 15.34 | 15.34 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.36 | 15.38 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.44 | 15.44 | |||
Louky nad Olší | 15.47 | 15.47 | |||
Karviná hlavní nádraží | 15.58 | 15.59 | |||
Dětmarovice | 16.07 | 16.08 | |||
Dolní Lutyně | 16.11 | 16.11 | |||
Bohumín | 16.16 | 16.17 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 16.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci