Os 2930 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 9.05 | ||||
Bocanovice (Boconowice) | 9.09 | 9.10 | |||
Návsí (Nawsie) | 9.13 | 9.14 | |||
Hrádek (Gródek) | 9.16 | 9.17 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 9.20 | 9.20 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 9.23 | 9.23 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 9.25 | 9.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 9.28 | 9.29 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 9.32 | 9.32 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 9.34 | 9.34 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9.36 | 9.38 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 9.44 | 9.44 | |||
Louky nad Olší | 9.47 | 9.47 | |||
Karviná hlavní nádraží | 9.58 | 9.59 | |||
Dětmarovice | 10.07 | 10.08 | |||
Dolní Lutyně | 10.11 | 10.11 | |||
Bohumín | 10.16 | 10.17 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 10.25 | 10.26 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 10.29 | 10.29 | |||
Ostrava-Svinov | 10.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci