Os 2866 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havířov | 19.43 | ||||
Šenov | 19.46 | 19.46 | |||
Ostrava-Bartovice | 19.50 | 19.50 | |||
Ostrava-Kunčice | 19.54 | 19.56 | |||
Ostrava-Vítkovice | 20.00 | 20.01 | |||
Ostrava-Svinov | 20.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci