Os 2843 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 13.52 | ||||
Ostrava-Vítkovice | 13.59 | 14.00 | |||
Ostrava-Kunčice | 14.04 | 14.07 | |||
Ostrava-Bartovice | 14.11 | 14.11 | |||
Šenov | 14.14 | 14.14 | |||
Havířov | 14.17 | 14.18 | |||
Havířov střed | 14.21 | 14.21 | |||
Havířov-Suchá | 14.23 | 14.23 | |||
Horní Suchá | 14.26 | 14.26 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 14.29 | 14.29 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.35 | 14.35 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci