..: Trasa vlaku Os 28419 - JŘ 2017 :..
Os 28419
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Bechyně   20.03 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x20.07 20.07 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x20.11 20.11 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  20.16 20.17 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x20.21 20.21 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x20.24 20.24 
  Třebelice Neobsazená zastávka x20.26 20.26 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x20.29 20.29 
  Malšice Neobsazená zastávka  20.31 20.32 
  Libějice Neobsazená zastávka x20.37 20.37 
  Slapy Neobsazená zastávka  20.38 20.39 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x20.42 20.42 
  Tábor  20.51  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster