..: Trasa vlaku Os 28418 - JŘ 2017 :..
Os 28418
Řazení vlaku: 113 + 2xBtx763  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tábor   21.06 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x21.15 21.15 
  Slapy Neobsazená zastávka  21.18 21.19 
  Libějice Neobsazená zastávka x21.21 21.21 
  Malšice Neobsazená zastávka  21.26 21.27 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x21.29 21.29 
  Třebelice Neobsazená zastávka x21.31 21.31 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x21.33 21.33 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x21.36 21.36 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  21.40 21.41 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x21.46 21.46 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x21.50 21.50 
  Bechyně  21.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster