Os 28418 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 21.06 | ||||
Horky u Tábora | x | 21.15 | 21.15 | ||
Slapy | 21.18 | 21.19 | |||
Libějice | x | 21.21 | 21.21 | ||
Malšice | 21.26 | 21.27 | |||
Čenkov u Malšic | x | 21.29 | 21.29 | ||
Třebelice | x | 21.31 | 21.31 | ||
Všechlapy | x | 21.33 | 21.33 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 21.36 | 21.36 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 21.40 | 21.41 | |||
Bežerovice | x | 21.46 | 21.46 | ||
Bechyně zastávka | x | 21.50 | 21.50 | ||
Bechyně | 21.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci