..: Trasa vlaku Os 28414 - JŘ 2017 :..
Os 28414
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tábor   17.06 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x17.15 17.15 
  Slapy Neobsazená zastávka  17.18 17.19 
  Libějice Neobsazená zastávka x17.21 17.21 
  Malšice Neobsazená zastávka  17.26 17.27 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x17.29 17.29 
  Třebelice Neobsazená zastávka x17.31 17.31 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x17.33 17.33 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x17.36 17.36 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  17.40 17.41 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x17.46 17.46 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x17.50 17.50 
  Bechyně  17.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster