..: Trasa vlaku Os 28410 - JŘ 2017 :..
Os 28410
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tábor   13.06 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x13.15 13.15 
  Slapy Neobsazená zastávka  13.18 13.19 
  Libějice Neobsazená zastávka x13.21 13.21 
  Malšice Neobsazená zastávka  13.26 13.27 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x13.29 13.29 
  Třebelice Neobsazená zastávka x13.31 13.31 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x13.33 13.33 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x13.36 13.36 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  13.40 13.41 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x13.46 13.46 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x13.50 13.50 
  Bechyně  13.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster