..: Trasa vlaku Os 28409 - JŘ 2017 :..
Os 28409
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Bechyně   10.03 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x10.07 10.07 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x10.11 10.11 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  10.16 10.17 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x10.21 10.21 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x10.24 10.24 
  Třebelice Neobsazená zastávka x10.26 10.26 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x10.29 10.29 
  Malšice Neobsazená zastávka  10.31 10.32 
  Libějice Neobsazená zastávka x10.37 10.37 
  Slapy Neobsazená zastávka  10.38 10.39 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x10.42 10.42 
  Tábor  10.51  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster