..: Trasa vlaku Os 28404 - JŘ 2017 :..
Os 28404
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tábor   6.48 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x6.57 6.57 
  Slapy Neobsazená zastávka  7.00 7.01 
  Libějice Neobsazená zastávka x7.02 7.02 
  Malšice Neobsazená zastávka  7.07 7.10 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x7.12 7.12 
  Třebelice Neobsazená zastávka x7.15 7.15 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x7.17 7.17 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x7.19 7.19 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  7.24 7.25 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x7.30 7.30 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x7.34 7.34 
  Bechyně  7.38  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster