Os 28310 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 11.07 | ||||
Mutišov | x | 11.14 | 11.14 | ||
Dolní Bolíkov | x | 11.17 | 11.17 | ||
Peč | x | 11.21 | 11.21 | ||
Urbaneč | x | 11.25 | 11.25 | ||
Dačice město | 11.31 | 11.32 | |||
Dačice | 11.33 | 11.34 | |||
Malý Pěčín | x | 11.38 | 11.38 | ||
Velký Pěčín | x | 11.41 | 11.41 | ||
Slaviboř | x | 11.44 | 11.44 | ||
Radkov | x | 11.48 | 11.48 | ||
Telč-Staré Město | 11.53 | 11.53 | |||
Telč | 11.55 | 12.04 | |||
Mysliboř | x | 12.09 | 12.09 | ||
Sedlejov | 12.14 | 12.15 | |||
Hodice | x | 12.22 | 12.22 | ||
Třešť město | 12.25 | 12.25 | |||
Třešť | 12.27 | 12.28 | |||
Jezdovice | x | 12.32 | 12.32 | ||
Salavice | x | 12.34 | 12.34 | ||
Kostelec u Jihlavy masna | x | 12.38 | 12.38 | ||
Kostelec u Jihlavy | 12.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci