Os 27912 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 16.37 | ||||
Třebčice | x | 16.40 | 16.40 | ||
Želvice | x | 16.43 | 16.43 | ||
Kotouň | x | 16.47 | 16.47 | ||
Životice | x | 16.51 | 16.51 | ||
Kasejovice | 16.57 | 17.00 | |||
Hradiště u Blatné | x | 17.03 | 17.03 | ||
Lnáře | 17.06 | 17.07 | |||
Tchořovice | x | 17.09 | 17.09 | ||
Blatná | 17.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci