Os 2776 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Mesto nad Váhom | 17.20 | ||||
Čachtice | 17.25 | 17.26 | |||
Hrachovište | 17.35 | 17.36 | |||
Stará Turá | 17.46 | 17.47 | |||
Poriadie | 18.01 | 18.02 | |||
Myjava | 18.09 | 18.15 | |||
Brestovec | 18.18 | 18.19 | |||
Vrbovce | 18.27 | 18.28 | |||
Javorník nad Veličkou zastávka | 18.32 | 18.32 | |||
Velká nad Veličkou | 18.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci