Os 27717 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 20.06 | ||||
Neumětely | x | 20.11 | 20.11 | ||
Radouš | x | 20.13 | 20.13 | ||
Hostomice pod Brdy | 20.17 | 20.18 | |||
Osov | x | 20.22 | 20.22 | ||
Vižina | x | 20.26 | 20.26 | ||
Všeradice | x | 20.29 | 20.29 | ||
Nesvačily | x | 20.31 | 20.31 | ||
Skuhrov pod Brdy | x | 20.35 | 20.35 | ||
Liteň | 20.39 | 20.42 | |||
Běleč | x | 20.45 | 20.45 | ||
Zadní Třebaň | 20.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci