Os 27714 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 16.29 | ||||
Běleč | x | 16.34 | 16.34 | ||
Liteň | 16.38 | 16.41 | |||
Skuhrov pod Brdy | x | 16.45 | 16.45 | ||
Nesvačily | x | 16.48 | 16.48 | ||
Všeradice | x | 16.51 | 16.51 | ||
Vižina | x | 16.53 | 16.53 | ||
Osov | x | 16.57 | 16.57 | ||
Hostomice pod Brdy | 17.01 | 17.02 | |||
Radouš | x | 17.06 | 17.06 | ||
Neumětely | x | 17.09 | 17.09 | ||
Lochovice | 17.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci