Os 27219 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luby u Chebu | 20.47 | ||||
Dolní Luby | x | 20.51 | 20.51 | ||
Nový Kostel | x | 20.54 | 20.54 | ||
Velký Luh | 20.59 | 21.00 | |||
Skalná | 21.07 | 21.08 | |||
Vonšov | x | 21.10 | 21.10 | ||
Nový Drahov | x | 21.13 | 21.13 | ||
Třebeň | x | 21.16 | 21.16 | ||
Tršnice | 21.19 | 21.20 | |||
Cheb | 21.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci