Os 27001 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Merklín | 5.54 | ||||
Hroznětín zastávka | x | 5.56 | 5.56 | ||
Hroznětín | 5.58 | 5.59 | |||
Velký Rybník | x | 6.02 | 6.02 | ||
Sadov-Podlesí | x | 6.07 | 6.07 | ||
Sadov | 6.09 | 6.10 | |||
Dalovice | 6.15 | 6.16 | |||
Karlovy Vary | 6.20 | 6.23 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 6.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci