Vlak 26801 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 8.38 | ||||
Mikulov-Nové Město | 8.42 | 8.42 | |||
Mikulov v Krušných horách | 8.49 | 8.49 | |||
Dubí | 8.57 | 9.03 | |||
Střelná v Krušných horách | 9.10 | 9.10 | |||
Hrob | 9.13 | 9.13 | |||
Horní Háj | 9.17 | 9.17 | |||
Osek město | 9.20 | 9.22 | |||
Lom u Mostu zastávka | 9.28 | 9.28 | |||
Louka u Litvínova | 9.30 | 9.31 | |||
Litvínov město | 9.33 | 9.33 | |||
Most | 9.46 |
jede v 6 a + do 29.I., od 25.III. do 4.VI. a od 9.IX. a 23.XII. – 3.I., od 3.II. do 19.III. a od 10.VI. do 3.IX. jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci