..: Trasa vlaku Os 26284 - JŘ 2017 :..
Os 26284
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Železný Brod   23.01 
  Spálov x23.04 23.04 
  Jesenný x23.08 23.08 
  Návarov x23.12 23.12 
  Plavy x23.18 23.18 
  Velké Hamry x23.20 23.20 
  Velké Hamry město x23.21 23.21 
  Tanvald  23.27  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster