Os 25930 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.27 | ||||
Pha-Smíchov spol.n. | 21.34 | 21.35 | |||
Praha-Žvahov | x | 21.41 | 21.41 | ||
Praha-Waltrovka | x | 21.44 | 21.44 | ||
Praha-Cibulka | x | 21.47 | 21.47 | ||
Praha-Stodůlky | x | 21.49 | 21.49 | ||
Praha-Zličín | 21.54 | 21.55 | |||
Hostivice-Sadová | x | 21.58 | 21.58 | ||
Hostivice | 22.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci