Os 25926 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.22 | ||||
Pha-Smíchov spol.n. | 18.29 | 18.35 | |||
Praha-Žvahov | x | 18.41 | 18.41 | ||
Praha-Waltrovka | x | 18.44 | 18.44 | ||
Praha-Cibulka | x | 18.47 | 18.47 | ||
Praha-Stodůlky | x | 18.49 | 18.49 | ||
Praha-Zličín | 18.54 | 18.55 | |||
Hostivice-Sadová | x | 18.58 | 18.58 | ||
Hostivice | 19.01 | 19.07 | |||
Hostivice-U hřbitova | x | 19.10 | 19.10 | ||
Hostivice-Litovice | x | 19.13 | 19.13 | ||
Chýně | x | 19.15 | 19.15 | ||
Chýně jih | x | 19.17 | 19.17 | ||
Rudná u Prahy | 19.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci