Os 2566 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 20.52 | ||||
Mrač | 20.57 | 20.58 | |||
Čerčany | 21.00 | 21.01 | |||
Pyšely | 21.03 | 21.04 | |||
Čtyřkoly | 21.06 | 21.06 | |||
Senohraby | 21.09 | 21.10 | |||
Mirošovice u Prahy | 21.12 | 21.12 | |||
Mnichovice | 21.15 | 21.15 | |||
Strančice | 21.18 | 21.19 | |||
Světice | 21.22 | 21.23 | |||
Říčany | 21.25 | 21.26 | |||
Praha-Kolovraty | 21.29 | 21.30 | |||
Praha-Uhříněves | 21.32 | 21.33 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 21.35 | 21.36 | |||
Praha-Hostivař | 21.38 | 21.38 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 21.42 | 21.43 | |||
Praha-Vršovice | 21.47 | 21.48 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci