Os 2565 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.36 | ||||
Praha-Vršovice | 19.40 | 19.41 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 19.44 | 19.45 | |||
Praha-Hostivař | 19.49 | 19.50 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 19.52 | 19.52 | |||
Praha-Uhříněves | 19.55 | 19.55 | |||
Praha-Kolovraty | 19.58 | 19.59 | |||
Říčany | 20.02 | 20.03 | |||
Světice | 20.06 | 20.06 | |||
Strančice | 20.09 | 20.10 | |||
Mnichovice | 20.13 | 20.14 | |||
Mirošovice u Prahy | 20.16 | 20.17 | |||
Senohraby | 20.19 | 20.19 | |||
Čtyřkoly | 20.23 | 20.23 | |||
Pyšely | 20.25 | 20.26 | |||
Čerčany | 20.28 | 20.29 | |||
Mrač | 20.31 | 20.32 | |||
Benešov u Prahy | 20.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci