Os 2546 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 15.22 | ||||
Mrač | 15.27 | 15.28 | |||
Čerčany | 15.30 | 15.31 | |||
Pyšely | 15.33 | 15.34 | |||
Čtyřkoly | 15.36 | 15.36 | |||
Senohraby | 15.39 | 15.40 | |||
Mirošovice u Prahy | 15.42 | 15.42 | |||
Mnichovice | 15.45 | 15.45 | |||
Strančice | 15.48 | 15.49 | |||
Světice | 15.52 | 15.53 | |||
Říčany | 15.55 | 15.56 | |||
Praha-Kolovraty | 15.59 | 16.00 | |||
Praha-Uhříněves | 16.02 | 16.03 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 16.05 | 16.06 | |||
Praha-Hostivař | 16.08 | 16.08 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 16.12 | 16.13 | |||
Praha-Vršovice | 16.17 | 16.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci