Os 2542 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 14.22 | ||||
Mrač | 14.27 | 14.28 | |||
Čerčany | 14.30 | 14.31 | |||
Pyšely | 14.33 | 14.34 | |||
Čtyřkoly | 14.36 | 14.36 | |||
Senohraby | 14.39 | 14.40 | |||
Mirošovice u Prahy | 14.42 | 14.42 | |||
Mnichovice | 14.45 | 14.45 | |||
Strančice | 14.48 | 14.49 | |||
Světice | 14.52 | 14.53 | |||
Říčany | 14.55 | 14.56 | |||
Praha-Kolovraty | 14.59 | 15.00 | |||
Praha-Uhříněves | 15.02 | 15.03 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 15.05 | 15.06 | |||
Praha-Hostivař | 15.08 | 15.08 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 15.12 | 15.13 | |||
Praha-Vršovice | 15.17 | 15.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci