Os 2525 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.36 | ||||
Praha-Vršovice | 9.40 | 9.41 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 9.44 | 9.45 | |||
Praha-Hostivař | 9.49 | 9.50 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 9.52 | 9.52 | |||
Praha-Uhříněves | 9.55 | 9.55 | |||
Praha-Kolovraty | 9.58 | 9.59 | |||
Říčany | 10.02 | 10.03 | |||
Světice | 10.06 | 10.06 | |||
Strančice | 10.09 | 10.10 | |||
Mnichovice | 10.13 | 10.14 | |||
Mirošovice u Prahy | 10.16 | 10.17 | |||
Senohraby | 10.19 | 10.19 | |||
Čtyřkoly | 10.23 | 10.23 | |||
Pyšely | 10.25 | 10.26 | |||
Čerčany | 10.28 | 10.29 | |||
Mrač | 10.31 | 10.32 | |||
Benešov u Prahy | 10.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci