Os 2514 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 7.22 | ||||
Mrač | 7.27 | 7.28 | |||
Čerčany | 7.30 | 7.31 | |||
Pyšely | 7.33 | 7.34 | |||
Čtyřkoly | 7.36 | 7.36 | |||
Senohraby | 7.39 | 7.40 | |||
Mirošovice u Prahy | 7.42 | 7.42 | |||
Mnichovice | 7.45 | 7.45 | |||
Strančice | 7.48 | 7.49 | |||
Světice | 7.52 | 7.53 | |||
Říčany | 7.55 | 7.56 | |||
Praha-Kolovraty | 7.59 | 8.00 | |||
Praha-Uhříněves | 8.02 | 8.03 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 8.05 | 8.06 | |||
Praha-Hostivař | 8.08 | 8.08 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 8.12 | 8.13 | |||
Praha-Vršovice | 8.17 | 8.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.22 | 8.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci