Os 2511 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.06 | ||||
Praha-Vršovice | 6.10 | 6.11 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 6.14 | 6.15 | |||
Praha-Hostivař | 6.19 | 6.20 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 6.22 | 6.22 | |||
Praha-Uhříněves | 6.25 | 6.25 | |||
Praha-Kolovraty | 6.28 | 6.29 | |||
Říčany | 6.32 | 6.33 | |||
Světice | 6.36 | 6.36 | |||
Strančice | 6.39 | 6.40 | |||
Mnichovice | 6.43 | 6.44 | |||
Mirošovice u Prahy | 6.46 | 6.47 | |||
Senohraby | 6.49 | 6.49 | |||
Čtyřkoly | 6.53 | 6.53 | |||
Pyšely | 6.55 | 6.56 | |||
Čerčany | 6.58 | 6.59 | |||
Mrač | 7.01 | 7.02 | |||
Benešov u Prahy | 7.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci