Os 25019 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 16.14 | ||||
Valy u Přelouče zastávka | x | 16.18 | 16.18 | ||
Veselí u Přelouče | x | 16.21 | 16.21 | ||
Choltice | x | 16.27 | 16.27 | ||
Jeníkovice | x | 16.29 | 16.29 | ||
Heřmanův Městec | 16.34 | 16.36 | |||
Kostelec u Heřmanova Městce-Písník | x | 16.40 | 16.40 | ||
Kostelec u Heřmanova Městce | x | 16.42 | 16.42 | ||
Prachovice kolej 1 | + | 16.48 | 16.48 | ||
Prachovice | 16.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci