Os 25003 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.50 | ||||
Přelouč | 6.02 | 6.13 | |||
Valy u Přelouče zastávka | x | 6.17 | 6.17 | ||
Veselí u Přelouče | x | 6.20 | 6.20 | ||
Choltice | 6.25 | 6.28 | |||
Jeníkovice | x | 6.31 | 6.31 | ||
Heřmanův Městec | 6.36 | 6.38 | |||
Kostelec u Heřmanova Městce-Písník | x | 6.42 | 6.42 | ||
Kostelec u Heřmanova Městce | x | 6.44 | 6.44 | ||
Prachovice kolej 1 | + | 6.50 | 6.50 | ||
Prachovice | 6.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci