Os 24820 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 18.59 | ||||
Znojmo nemocnice | 19.02 | 19.02 | |||
Citonice | x | 19.08 | 19.08 | ||
Olbramkostel | 19.13 | 19.13 | |||
Šumná | 19.20 | 19.21 | |||
Grešlové Mýto | 19.28 | 19.28 | |||
Blížkovice | 19.32 | 19.32 | |||
Vesce | x | 19.35 | 19.35 | ||
Moravské Budějovice | 19.41 | 19.41 | |||
Bohušice | x | 19.46 | 19.46 | ||
Jaroměřice nad Rokytnou | 19.49 | 19.50 | |||
Šebkovice | x | 19.54 | 19.54 | ||
Kojetice na Moravě | 19.59 | 19.59 | |||
Stařeč | 20.06 | 20.06 | |||
Hvězdoňovice | x | 20.12 | 20.12 | ||
Okříšky | 20.16 | 20.35 | |||
Číchov | x | 20.40 | 20.40 | ||
Bransouze | 20.43 | 20.43 | |||
Dolní Smrčné | x | 20.46 | 20.46 | ||
Přímělkov | x | 20.49 | 20.49 | ||
Bítovčice | x | 20.52 | 20.52 | ||
Luka nad Jihlavou | 20.54 | 20.54 | |||
Jihlava | 21.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci