Os 24526 | |
Řazení vlaku: 801 + BDlm Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 15.10 | ||||
Boří les | 15.14 | 15.15 | |||
Poštorná | 15.19 | 15.22 | |||
Charvátská Nová Ves | 15.25 | 15.26 | |||
Lednice rybníky | 15.35 | 15.36 | |||
Lednice | 15.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci