Os 20885 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hof Hbf | 19.07 | ||||
Oberkotzau | 19.13 | 19.13 | |||
Rehau | 19.21 | 19.22 | |||
Schönwald (Oberfr) | 19.31 | 19.32 | |||
Selb-Plößberg | 19.34 | 19.39 | |||
Aš | 19.46 | 19.47 | |||
Hazlov | 19.56 | 19.58 | |||
Vojtanov obec | x | 20.01 | 20.01 | ||
Františkovy Lázně | 20.10 | 20.12 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 20.13 | 20.13 | ||
Cheb | 20.19 | 20.27 | |||
Cheb-Skalka | x | 20.31 | 20.31 | ||
Pomezí nad Ohří | x | 20.36 | 20.36 | ||
Schirnding | 20.40 | 20.40 | |||
Arzberg (Oberfr) | 20.44 | 20.44 | |||
Marktredwitz | 20.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci