Os 19972 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 18.31 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 18.35 | 18.35 | ||
Praha-Holyně | x | 18.40 | 18.40 | ||
Praha-Řeporyje | 18.44 | 18.44 | |||
Zbuzany | x | 18.47 | 18.47 | ||
Jinočany | x | 18.50 | 18.50 | ||
Rudná u Prahy | 18.53 | 18.54 | |||
Rudná zastávka | x | 18.55 | 18.55 | ||
Nučice | 18.58 | 18.58 | |||
Nučice zastávka | 19.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök