Os 19931 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.05 | ||||
Beroun-Závodí | 17.07 | 17.08 | |||
Vráž u Berouna | 17.14 | 17.14 | |||
Loděnice | 17.18 | 17.19 | |||
Nučice zastávka | x | 17.25 | 17.25 | ||
Nučice | 17.27 | 17.30 | |||
Rudná zastávka | x | 17.32 | 17.32 | ||
Rudná u Prahy | 17.34 | 17.36 | |||
Jinočany | x | 17.38 | 17.38 | ||
Zbuzany | x | 17.40 | 17.40 | ||
Praha-Řeporyje | 17.43 | 17.45 | |||
Praha-Holyně | x | 17.48 | 17.48 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 17.52 | 17.52 | ||
Praha-Smíchov | 17.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci