Os 19921 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.05 | ||||
Beroun-Závodí | 14.07 | 14.08 | |||
Vráž u Berouna | 14.14 | 14.14 | |||
Loděnice | 14.18 | 14.19 | |||
Nučice zastávka | x | 14.25 | 14.25 | ||
Nučice | 14.27 | 14.30 | |||
Rudná zastávka | x | 14.32 | 14.32 | ||
Rudná u Prahy | 14.34 | 14.36 | |||
Jinočany | x | 14.38 | 14.38 | ||
Zbuzany | x | 14.40 | 14.40 | ||
Praha-Řeporyje | 14.43 | 14.45 | |||
Praha-Holyně | x | 14.48 | 14.48 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 14.52 | 14.52 | ||
Praha-Smíchov | 14.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci