Sp 1972 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.44 | ||||
Brno-Židenice | 13.47 | 13.48 | |||
Bílovice nad Svitavou | 13.53 | 13.54 | |||
Adamov | 14.00 | 14.01 | |||
Adamov zastávka | 14.03 | 14.04 | |||
Blansko | 14.09 | 14.10 | |||
Blansko město | 14.12 | 14.13 | |||
Rájec-Jestřebí | 14.16 | 14.17 | |||
Skalice nad Svitavou | 14.24 | 14.25 | |||
Letovice | 14.31 | 14.32 | |||
Rozhraní | 14.36 | 14.37 | |||
Moravská Chrastová | 14.39 | 14.40 | |||
Březová nad Svitavou | 14.41 | 14.42 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 14.45 | 14.45 | |||
Hradec nad Svitavou | 14.51 | 14.51 | |||
Svitavy-Lány | 14.54 | 14.55 | |||
Svitavy | 14.57 | 15.00 | |||
Česká Třebová | 15.10 | 15.27 | |||
Dlouhá Třebová | 15.32 | 15.32 | |||
Ústí nad Orlicí město | 15.36 | 15.36 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.38 | 15.39 | |||
Brandýs nad Orlicí | 15.47 | 15.48 | |||
Choceň | 15.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci