Os 19717 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 18.06 | ||||
Rakovník zastávka | x | 18.10 | 18.10 | ||
Lužná u Rakovníka | 18.18 | 18.21 | |||
Řevničov | 18.28 | 18.29 | |||
Nové Strašecí | 18.34 | 18.35 | |||
Rynholec | x | 18.41 | 18.41 | ||
Stochov | 18.44 | 18.45 | |||
Kačice | x | 18.49 | 18.49 | ||
Kamenné Žehrovice | 18.53 | 18.55 | |||
Kladno-Rozdělov | x | 18.59 | 18.59 | ||
Kladno | 19.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci